Děkujeme, že jste se přidali k 22,927 lidem, kteří se chtějí zasadit o zdravější lesy.

Cítíte se na další krok? Dobře:

Podpořte záchranu českých lesů


Za ochranou českých lesů stojíme už dvacet let. Díky obrovské podpoře jsme například zachránili divočinu v národních parcích. Nyní budeme usilovat o zlepšení zdraví všech našich lesů, ve kterých by měla být i další místa pro divokou přírodu. Další úspěch může být náš společný.

Šiřte výzvu za záchranu českých lesů


Budeme Vám moc vděční, když budete výzvu dál šířit. Třeba přes sociální sítě s hashtagem #zachranmelesy nebo jen pošlete email vašim přátelům.

Ukažte na Facebooku, že jste se zasadil/a o záchranu lesů


Dejte na Facebooku vědět, že jste se přidala nebo přidal k výzvě Zachraňme lesy - přidejte si rámeček na profilovou fotku! Klikněte na Facebooku na "Aktualizovat profilovou fotku" a vyberte si rámeček Zachraňme lesy.

Mapujte s námi stav českých lesů


Pomozte nám najít ty české lesy, které potřebují naši pomoc či pozornost. Znáte nějaké? Nafoťte je a fotografie sdílejte s ostatními pomocí interaktivní mapy. Jen díky Vám můžeme politikům dokázat, že musí neprodleně projednávat změnu zákonů, vyhlášek, dotací či lepší certifikaci veřejných lesů.
Nedovolme, aby české lesy přišly o své kouzlo, nebo dokonce dále umíraly. Zasaďte se s námi o budoucnost českých lesů. Příroda potřebuje každého z nás.

Za záchranu českých lesů se již zasadilo 22,927 lidí.