Mapování českých lesů 

Pomozte nám najít ty české lesy, které potřebují naši pomoc či pozornost. Znáte nějaké? Přidejte také fotky, jak lesům prakticky pomáháte. Nafoťte je a fotografie sdílejte s ostatními pomocí interaktivní mapy. Zajímá nás každá velká holoseč, každý polom smrkové monokultury, a nešetrné praktiky v hospodaření a také aktivní lidé, kteří lesu pomáhají. Jen díky Vám můžeme politikům dokázat, že musí neprodleně projednávat změnu zákonů, vyhlášek, dotací, lepší certifikaci veřejných lesů a změnu zadání pro státní podnik Lesy ČR. Zasaďte se i vy o záchranu lesů.

Vyfoťte místo

Narazili jste na nemocnou část lesa? Na holiny po popadaných a vytěžených stromech s poničenou půdou, václavkami či kůrovcem napadené smrkové monokultury a další nezdravosti? Vyfoťte nám je! Přidat fotku

Sdílejte fotografie s ostatními

Ukažte ostatním, proč naše lesy potřebují pomoc. Přidávejte fotky, kalamit i to, jak lesu pomáháte (třeba díky Směsi pro les) a inspirujte ostatní! Přihlaste se a nahrajte své fotografie do interaktivní mapy České republiky s popiskem a polohou.

Ohodnoťte fotografie

Nelíbí se vám, nebo vás dokonce šokovalo, co odhalili ostatní? Ohodnoťe kladným či záporným hlasovacím bodem fotografie, které se Vás dotýkají. Dejte vědět, že Vám na našich lesech záleží.